Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбір виконавця реконструкції котельні триває
2019-12-04

За результатами аукціону для визначення виконавця робіт "Реконструкція котельні по вул. Прорізній 4а та теплових мереж шляхом об’єднання в один тепловий район в м. Миргород Полтавської області" тендерним комітетом прийнято рішення визначити переможцем процедури відкритих торгів учасника з найнижчою ціною, який надав усі необхідні документи та відповідає вимогам конкурсу, - ТОВ ЕСКО-Лтава. 20 листопада в системі ProZorro було опубліковано повідомлення про намір укласти договір.

Другу за вартістю цінову пропозицію надало ТОВ "Укргазінжиніринг". Пропозиція Товариства не відповідає усім умовам конкурсу (наприклад, немає необхідного досвіду). 27 листопада ТОВ "Укргазінжиніринг" подало скаргу до Антимонопольного комітету України щодо відбору виконавця. Отриману скаргу Антимонопольний комітет має розглянути, на це буде витрачено близько трьох тижнів. З цих причин підписання договору з виконавцем робіт наразі відкладається до рішення Антимонопольного комітету.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]