Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Велика українська хода» дійшла в Миргород
2017-02-07

Майже двісті українських стягів та бойових знамен, сьогодні, майоріли на центральній площі Миргорода. Так місто приєдналося до акції «Велика Українська хода», яку започаткувала столична волонтерка Катерина Валевська у 2014 році. Мета акції — пронести через усю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, вшанувати загиблих за незалежність держави.

«Всі прапори колекції підписані у місцях, де люди найбільше бажають миру, єдності та щастя Україні», — каже жінка. Нині «Велика українська хода» мандрує Полтавщиною.   У Миргороді колекцію поповнили два прапори. Своєрідний оберіг для колекції передали і учасники АТО з Миргорода, бійці 92-ї ОМБ. Спілкуючись з пересічними мешканцями, родичами загиблих бійців та волонтерами, своїм оптимізмом жінка намагається заряджати інших людей і каже, що найголовніше — це віра і надія. Катерина Валевська підкреслює, що нині працює над книгою «Під небом України», в якій кожному місту, де побувала хода, відведено окремий розділ. До речі, у місті Верховина  відкрито музей, де і зберігається перша колекція прапорів. Серед них є і прапор Миргорода.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]