Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
УВАГА! Закликаємо громадян суворо дотримуватись правил пожежної безпеки!
2022-03-25

    Інспекція з благоустрою ВЖКГ Миргородської міської ради  вкотре звертається до громадян з проханням  щодо недопущення спалювання залишків рослинності, сухостою та сміття, дотримання правил безпечної поведінки у природних екосистемах. Останніми роками спалювання  сухої  трави, очерету, рослинних залишків та побутового сміття, перетворилося на справжнє екологічне лихо. Часто спалювання трави переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків.

     Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності, так що земля на кілька років зменшує підріст свіжої зелені. Спалювання трави аж ніяк не сприяє підвищенню родючості грунтів. Адже висока температура при горінні знищує всю мікрофлору, що утворюється у верхньому шарі грунту. Гинуть не тільки мікроорганізми, але й знищуються гнізда птахів та різні види тварин, а спалювання трави часто переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків.

  Тому наполегливо просимо не випалювати суху траву та рослинні залишки, так як сухостій можна компостувати і згодом використовувати як природне добриво для підживлення дерев та кущів.

   Інспекція з благоустрою ВЖКГ Миргородської міської ради закликає громадян не спалювати суху рослинність та сміття. Крім шкоди, що буде завдана довкіллю та здоров’ю людей, порушник нестиме кримінальну та адміністративну відповідальність за свої дії, згідно зі змінами в чинному законодавстві.

           Інспекція з благоустрою ВЖКГ  Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]