Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Упровадження гендерно-орієнтованого бюджетування в Миргороді
2019-07-26

"Упровадження гендерно-орієнтованого бюджетування на місцевому рівні" – таку назву має дводенний тренінг від Проекту ПРОМІС, що розпочався у Миргороді 25 липня. Консультанти канадського проекту допомагають Миргороду - партнеру ПРОМІСу опрацювати сутність та етапи рівних можливостей чоловіків і жінок до розподілу ресурсів.

За участі міського голови Сергія Соломахи, консультанти Проекту, представники структурних підрозділів виконавчого комітету аналізують ситуацію щодо гендерних проблем, порівнюють досвід інших країн та пробують адаптувати його до місцевих програм.

У перший день тренінгу розбирають, що таке гендерний аналіз та гендерно-орієнтоване бюджетування? Своїм досвідом діляться Світлана  Жаворонкова та Тамара Огородова - експертки з питань гендерно-орієнтованого бюджетування. Програмою заходу перендбачені практичні вправи  на прикладах та підходах гендерно-орієнтовного бюджетування,  презентації напрацювань, обговорення та розробка плану заходів із вповадження такого бюджетування у Миргороді.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]