Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Угода мерів: адаптація до зміни клімату
2021-07-16

Як адаптуватися до змін клімату, організовувати цивільний захист населення, створювати велоінфраструктури - ці та інші питання обговорили очільники територіальних громад - Підписанти Угоди мерів у Миргороді на заході, присвяченому адаптації до змін клімату. Окрім теоретичної частини, учасники  практично вивчають зміну клімату. У фокусі - проблеми водойм, як впливає на річки зміна клімату, як управляти водними ресурсами.

Учасників заходу привітав міський голова Сергій Соломаха. Він розповів, що Миргород долучився до Угоди мерів у 2012 році. У рамках цієї співпраці було  схвалено План дій зі Сталого Енергетичного Розвитку, у якому окреслені основні шляхи досягнення цілей, передбачених зобов’язаннями Угоди Мерів.

Під час теоретичної частини національний експерт Оксана Кисіль презентувала методологію оцінки кліматичних ризиків та вразливості. Далі учасники працювали у групах та практично вивчали зміни клімату на практиці під час походу на байдарках по річці Хорол. У фокусі -  водойма та біорозмаїття нашої місцевості. У межах заходу  також запланований  візит на котельню, що працює на біомасі.

Захід відбувся в рамках ініціативи Угода мерів, що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

До відома:  Угода мерів - це провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя. У 2013 році було схвалено План дій зі Сталого Енергетичного Розвитку, у якому окреслені основні шляхи досягнення цілей, передбачених зобов’язаннями Угоди Мерів. Серед основних дій: інформаційна кампанія та проведення Днів Енергії, термомодернізація муніципальних та житлових будівель, реорганізація транспортної системи, реконструкція системи освітлення, впровадження альтернативних джерел енергії.

Продовжили захід водним походом. "Не той тепер Миргород, Хорол-річка не та" - таку екскурсію на байдарках провели ключовий експерт Програми ЄС "Угода мерів - демонстраційні проекти" Максим Верещак та депутат Миргородської міської ради Валентина Фененко для поважних гостей міста, групи мерів та їх заступників з усієї України. Група вивчала адаптацію до змін клімату на річці Хорол.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]