Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргородській громаді обговорили реалізацію проєкту Поліцейський офіцер громади
2024-01-02

Про переваги безпекового проєкту Поліційський громади, перспективи впровадження на території Миргородщини у 2024 році, введення додаткових посад офіцерів та збільшення кількості нових поліцейських станцій, говорили на робочій зустрічі. У обговореннні взяли участь секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій, начальник Миргородського райвідділу поліції Віталій Ярмолюк, уповноважені особи підпорядкованих підрозділів. Віталій Ярмолюк зазначив: «Проєкт Поліцейський офіцер громади – на сьогодні один з найбільш ефективних. Його суть полягає у тому, щоб забезпечити постійну присутність офіцера та залучити його до створення комфортного для населення безпекового середовища».

Зазначено, що у нашій громаді відкрито дві поліцейські станції. На варті безпеки жителів нашої громади стоять два офіцери: Анатолій Веремчук та Олександр Диченко. Вони налагодили ефективну комунікацію та співпрацю з громадянами. За результатами обговорення актуальних питань та нагальних проблем,  було сформовано план заходів на 2024 рік та окреслено механізм подальшої взаємодії.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]