Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді встановлять додаткові засоби регулювання дорожнього руху
2015-07-01

Таких попередніх домовленостей дійшли учасники розширеної наради, яку ініціював міський голова Сергій Соломаха. На засіданні обговорили безпеку руху  в місті в цілому та біля навчальних закладів зокрема, а також  окреслили шляхи упорядкування системи регулювання руху в місті.

Сергій Соломаха озвучив колективне звернення від громадян, які порушили це питання та зібрали понад 400 підписів. Проблема є і її треба вирішувати комплексно, - наголошує керівник міста, тому на нараду були запрошені громадські активісти, представники органів самоорганізації населення та  відповідальні за організацію безпеки дорожнього руху. Кожен висловив своє бачення ситуації та запропонував шляхи її поліпшення. Зійшлися на тому, що необхідно довідновлювати пішохідні переходи, які ще не вдалося нанести через дощі, упорядкувати їх у відповідності до законодавства та встановити додаткові засоби регулювання дорожнього руху. Зокрема, передбачається встановлення світлофорів для позначення пішохідних переходів біля ЗОШ №1 та №3 та гімназії ім. Тараса Шевченка.

Окремо було обговорено  питання пішохідних переходів біля музичної школи та навпроти ДЮСШ. Червоною ниткою на нараді йшлося про відповідальність усіх учасників руху, адже зменшити травматизм на дорогах зможе і культура поведінки водіїв і пішоходів та дотриманнями ними правил дорожнього руху. За підсумками наради, міський голова закликав відновити інформаційну кампанію про безпечний рух за участю представників ДАІ та громадських активістів та доручив розробити план-програму по встановленню додаткових регулюючих світлофорів та пішохідних переходів на ділянках вулиць з інтенсивним рухом.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net