Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді упорядковують систему регулювання дорожнього руху
2015-08-13

Тривають роботи по упорядкуванню системи регулювання  дорожнього руху в місті. Колективне звернення, з яким мешканці звернулися у червні і порушили тему безпечного руху на вулицях Миргорода, перебуває  на особистому контролі міського голови Сергія Соломахи.

Як повідомив Сергій Соломаха, на вулицях міста до першого вересня буде  встановлено додаткові мерехтливі світлофори біля ЗОШ №1, №3 та гімназії ім. Тараса Шевченка. Для безпечного руху дорослих і дітей КП " Комбінат благоустрою та озеленення" уже відновлено існуючі пішохідні переходи та зроблено додаткові. Розмітку нанесено на перехресті вул. Незалежності та вул. Кашинського, ведуться роботи на розі вул. Гоголя та Я. Усика (магазин " Універсам" ). Після облаштування тротуарних доріжок "зебру" нанесуть на вул. Гоголя (район хлібозаводу).

Черговим кроком в організації безпечного руху та зниженні рівня злочинності в Миргороді стане реалізація заходів, затверджених 2 лютого 2015 року відповідною міською програмою. На виконання таких заходів у міському бюджеті передбачено 99 тис.грн. Їх використають на встановлення системи відео реєстрації дорожнього руху у місцях масового скупчення людей та на в'їздах у місто.

На часі – реалізація велосипедної концепції міста. Вона передбачає створення велосипедної інфраструктури Миргорода. Нещодавно відбулася презентація міського проекту.

Міський голова звертається до миргородців продовжувати бути небайдужими і долучатися до комплексного вирішення питань безпечного руху у Миргороді. З пропозиціями звертатися у кабінет № 8 – відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради або за телефоном 5-33-21.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]