Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді приймають документи на оформлення ID-карток
2016-01-13

З 11 січня 2016 року в Україні розпочато прийом документів на оформлення паспорта громадянина України нового зразка у формі картки. Миргород не залишився осторонь цієї події і в Миргородському міському відділі управління державної міграційної служби також розпочато прийом документів  на оформлення такої ID- картки.

Відповідно до постанови КМУ № 1132 від 23.12.2016 року на сьогодні такий паспорт оформлюється особам, які досягли 16-річного віку і отримують паспорт вперше.

Паспорт має вигляд картки, для виготовлення якого використовується багатошаровий полімерний матеріал (полікарбонат) і він дійсний для укладення цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України. Якщо сказати простою мовою - то це так званий, «внутрішній» паспорт. (Паспорт для виїзду за кордон оформлюється окремо.)

            Паспорт-картка може містити безконтактний електронний носій, або не містити такого носія. До безконтактного електронного носія вноситься інформація, яка зазначена на лицьовому та зворотному боці паспорта а саме: прізвище, ім’я та по батькові громадянина українською та англійською мовою, дата та місце народження, місце реєстрації особи, біометричні параметри особи (відцифрований образ обличчя, відцифрований підпис особи). Відбитки пальців в паспорті-картці немає.

Особам, які через свої релігійні переконання відмовляються від отримання такого паспорта, оформляється паспорт, що не містить безконтактного електронного носія.  

Паспорт оформляється громадянам України на кожні 10 років,- зазначає начальник   Миргородського МВ УДМС України в Полтавській області Марія Литвишко.

Оформлення та видача паспорта здійснюються територіальним підрозділом ДМС за місцем проживання особи в Україні. Це означає, що паспорт-картку в місті Миргороді можуть отримати лише ті громадяни, місцем проживання яких є місто Миргород або Миргородський район. Новий біометричний паспорт у вигляді картки 16-річним оформлюється безкоштовно.

Для оформлення паспорта громадянина України особа звертається безпосередньо до Миргородського міського відділу ДМС, маючи при собі свідоцтво про народження, його копію, паспорт батьків. Фотографування здійснюється на місці.

Дні та годи прийому:


  - вівторок 8:00-17:00

- середа 9:00-18:00

- четвер 8:00-17:00

- п’ятниця 9:00-18:00

- субота 8:00-15:45

Перерва на обід з 12:00 до 12:45

Телефон для довідок 5-24-94               

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]