Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У яких випадках сімейний лікар відкриває лікарняний пацієнту дистанційно: роз’яснення
2022-02-22

Раніше електронний медичний висновок про тимчасову непрацездатність лікар формував лише після особистого огляду пацієнтів. Але через епідемію COVID-19 Міністерство охорони здоров’я  внесло зміни в нормативні документи. Так, відповідно до нового наказу Міністерства охорони здоров’я № 233, в окремих випадках під час карантину лікар може оформити е-лікарняний, опитавши пацієнта по телефону.

Це можливо в таких ситуаціях:

У пацієнта є симптоми COVID-19, грипу або іншої гострої респіраторної інфекції.

Пацієнт перебуває на обсервації або самоізоляції через COVID-19.

В обох випадках лікарняний відкривається на 5 днів. Його можна продовжити, якщо тимчасова непрацездатність пацієнта триває понад 5 днів. Але для цього пацієнту необхідно прийти на огляд до лікаря особисто.

“У всіх інших  випадках листок непрацездатності відкривається лише під час особистого візиту до лікаря. Якщо ви захворіли і хочете дізнатися, як оформити лікарняний без особистого звернення до лікаря, зателефонуйте до реєстратури чи контакт-центру закладу, в якому працює ваш лікар”, – зазначили у НСЗУ.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net