Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Твоє літо в німецько-польському містечку
2023-06-09

      The Meetingpoint Memory Messiaen e.V. -  асоціація, яка діє в європейському місті Згожелець-Гьорліц, вже в 16-й раз організовує міжнародний молодіжний проєкт Workation. У цьому році проживання, харчування та майстер-класи для учасників з України безкоштовні.  Проект відкритий для молодих людей віком від 16 до 26 років. Участь у ньому дає можливість не тільки розширити знання та навички молоді, а й дає змогу познайомитися з однолітками з різних країн, творчо провести час та збагатити свій життєвий досвід. Семінар проходитиме з 29 липня по 12 серпня, а його міжнародні учасники спілкуватимуться англійською мовою. 

Воркшоп супроводжуватиметься культурними вечорами, командними іграми, вивченням Європа-Сіті та його місцевих визначних пам’яток, пошуком міжнародних друзів та спільним проведенням вільного часу.   Цей унікальний проект – міжнародний семінар на історичному місці колишнього табору для військовополонених Шталаг VIII A в Європейському центрі пам’яті, освіти та культури в Згожельці. Шталаг VIII A був одним із понад тисячі німецьких таборів для військовополонених, заснованих під час Другої світової війни. Він був заснований як транзитний табір 26 серпня 1939 року в Герліц-Ості (сучасний Згожелець). 

Зареєструйтеся тут: https://worcation.eu/

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]