Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Тривають заходи щодо легалізації зайнятості населення у громаді!
2023-06-27

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

Саме тому членами робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення громади, до складу якої входять представники органу місцевого самоврядування, Управління Держпраці у Полтавській області, Миргородського відділу поліції ГУНП в Полтавській області, Головного управління ДПС у Полтавській  області,  Головного управління пенсійного фонду України Полтавської області, представники профспілок  постійно проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота з суб'єктами господарської діяльності про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

         На підставі розпорядження міського голови від  04 листопада 2021 року №152-в «Про створення робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення» із внесеними змінами проведено спостереження 21 суб'єкта господарської діяльності, виявлено 9 найманих працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин. Із суб’єктами господарської діяльності, у яких виявлено порушення законодавства про працю членами робочої групи проведено роз'яснювальну роботу щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками, також було проведено роз'яснення про неможливість допуску найманого працівника (зокрема на стажування) без подання  повідомлення до органів фіскальної служби про прийняття на роботу працівника. За результатом проведеної роботи  легалізовано працю 10 найманих працівників.

    Шановні роботодавці! Реєструйте  належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками, здійснюйте свою діяльність відповідно до норм чинного законодавства! Застосування нелегальних форм зайнятості позбавляє соціального захисту, здешевлює людську працю, погіршує умови праці працівників.

 

 

Начальник відділу моніторингу

місцевих податків та з питань зайнятості

Миргородської міської ради

Вікторія Майборода

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]