Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Триває реконструкція вулиці Данила Апостола
2022-04-04

У Миргороді продовжили реалізацію другого етапу комплексної реконструкції вулиці Данила Апостола.  Роботи на цій ділянці розпочалися ще в минулому році. Тоді  дорожні майстри ПрАТ «Миргородський агрошляхбуд» збудували  новий тротуар із велосмугою. Зараз  облаштовують  бордюри із бортового  каменю, починаючи від вулиці Гоголя і до вулиці Сорочинської. 

Також планується, що в цьому році  КП «Миргородтеплоенерго»  перекладе на цій ділянці теплові мережі за інвестиційні кошти. За  інформацією відділу капітального будівництва, роботи виконують коштом місцевого бюджету. Загальна сума договору з підрядником становить 6,3 млн.грн.  Станом на сьогодні виконано робіт на 2,7 млн.грн. Завершиться комплексна реконструкція вулиці Данила Апостола укладкою нового асфальтобетонного покриття.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net