Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Тренінг з проведення тендерів
2015-08-20

У рамках проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ" відбувся тренінг з проведення конкурсів виконавців робіт для учасників Проекту. У першій частині тренінгу було розглянуто етапи участі у проекті. У другій частині учасники отримали знання з правил проведення тендерів та методичні посібники і рекомендації щодо проведення та участі у Проекті загалом.

Як уже повідомлялось раніше, третя фаза Проекту була розширена та включає тепер навчальні заклади. На конкурсних засадах відбувся відбір навчальних закладів на учать у проекті, переможцями конкурсу стали загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Панаса Мирного та дошкільний навчальний заклад № 2 „Оленка”. Кожен з цих закладів отримає співфінансування з міського бюджету та кошти Проекту на ремонтні роботи.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]