Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Толока в "Спортивному"
2018-04-18

Є в нас в Україні гарне слово "толока". Це коли гуртом, дружно люди працюють для добробуту, чистоти, краси. Така толока відбулася в ОСББ «Троїцьке 57». Мешканці вийшли, щоб після  зими прибрати прибудинкову  територію, посадити квіти.

Нікого не злякала "п'ятниця 13". Працювали навіть сім'ями. Було радісно й весело. Найактивніше трудилися: Панченко М. М., Кулеба Р. М., Сокирко Т. М., Кирпота О. Ф., Проценко П.П., Романенко О. В., Стужук Л. М., Одай Н. В.

Як добре, що лишилась у нас традиція, що об'єднує людей, робить їх активними, відповідальними, а головне – у спільній праці формується громада, спільнота, здатна навести лад не тільки у дворі, а й у державі. Толока вселяє в нас оптимізм, віру, що зникнуть у житті, як отой непотріб і сміття, і  всі негаразди.

Шиян В. П.,

секретар ради  мікрорайону «Спортивний»

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net