Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Толока в "авіамістечку"
2019-04-22

У день загальноміського заходу з благоустрою в мікрорайоні «Промисловий» відбулася толока в парку "авіамістечка". Дружно, з молодечим завзяттям, прийшли працювати учні школи №7 на чолі з директором Володимиром Василевичем. Вони прибрали від сміття та торішнього листя центральну алею і території довкола лавок для відпочинку.

Мешканці "авіамістечка" разом з секретарем ради мікрорайону «Промисловий» Дмитром Терещенком  значно розширили територію прибирання парку, включаючи дитячий майданчик, футбольне поле, а також посадили саджанці ліщини та кленів. До толоки в парку долучилась депутат міської ради Ольга Казімірова. Після цього спільними зусиллями були висаджені саджанці дерев в районі будинків № 114, де головою будинкому є Одарюк Т.В., яка взяла активну участь у толоці.

У цей же день проводився день довкілля на прибудинкових територіях будинків № 46, № 104, де  також висаджувались дерева. Активно попрацювали співробітники амбулаторії на своїй території.

Рада мікрорайону «Промисловий» дуже вдячна КП «Спецкомунтранс» за придбання та доставку саджанців дерев. Учасники громадської ініціативи «Миргородська толока» вручили найактивнішим жителям прибирання територій фартухи « Миргород, дій – створюй місто мрій!» та призи.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]