Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Свято на дитячому майданчику по вулиці Енергетиків
2019-06-02

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. На святкову розважально – ігрову програму на дитячому майданчику по вулиці Енергетиків зібралося чимало дітей. Казкові персонажі зустрічали гостей.

Всіх присутніх з Днем захисту дітей привітала Гирка Н.О., секретар міської ради. Святковий настрій дарувала народна студія естрадного вокалу «Соняшник» та народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика». Пісенні вітання звучали від солістки ДМШ Софії Савчук.

Під час заходу діти брали участь в різних конкурсах, відгадували загадки, за що отримували заохочувальні солодкі подарунки.

Святковий захід проходив за підтримки Миргородської міської ради, ради мікрорайону « Почапці», відділу культури, міського будинку культури. На закінчення свята - святковий флешмоб та морозиво.

 

 

 

Рада мікрорайону "Почапці"

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]