Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Сторінками історичних подій: День Свободи і Гідності
2019-11-21

У Сквері Козацької слави зібралися представники міської та районної влади, трудових колективів, громадських організацій, діти, молодь, учасники бойових дій у зоні АТО. Біля пам'ятної дошки «Героям Небесної Сотні» - квіти та лампадка. У День Гідності та Свободи миргородці згадали буремні події двох революцій та вшанували пам'ять борців за свободу своєї держави.

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це день, коли шість років тому розпочалась Революція Гідності. Історичний екскурс пригадав директор краєзнавчого музею Андрій Фесенко. Він розповів про героїчне протистояння молоді, яка прагнула змін.  Нагадав про доленосні події в Україні (осінь 2004 року (Свято Свободи), листопад 2013 рік — лютий 2014 рік (Революція Гідності), що змінили українців. Вони постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Хроніку буремних дат продовжили вихованці гуртка юних аніматорів “Made with love” Центру естетичного виховання. Молодь підготувала виступ-флешмоб, який відтворив картину Майдану.

Хвилиною мовчання учасники тематичного заходу вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих під час АТО та ООС.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]