Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Стартував проєкт «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад
2023-07-28

28 громад з Житомирської (11), Рівненської (9) та Полтавської (8) областей стали партнерами Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), метою якого є зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізація залучення громадськості на всіх рівнях до розробки стратегій розвитку громад.

Фахівці зі стратегічного планування, разом з представниками громад, аналізуватимуть спроможності кожної громади та працюватимуть над стратегічними планами розвитку, які сприятимуть підвищенню ефективності системи місцевого самоврядування та покращенню рівня життя в громадах. Загальну координацію проєкту здійснюватиме громадська організація «Ендшпіль».

Ірина Литвинчук, менеджер проєкту, керівник ГО «Ендшпіль»:

«Підтримка Проєкту для кожної громади включатиме консультативну та методологічну допомогу, в тому числі навчання, обмін досвідом та поширення кращих практик.

Уже проведено зустрічі з узгодження графіків та кроків стратегічного планування в громадах. Ми сподіваємось, що за 10 місяців роботи зможемо максимально розкрити потенціал громад, допоможемо ефективно використовувати наявні ресурси та планувати бюджети громад відповідно до пріоритетів.

Також органи місцевого самоврядування матимуть можливість отримати фінансову підтримку для реалізації найбільш актуальних проєктів громад. А організації громадянського  суспільства зможуть взяти участь у конкурсах грантів, кожен з яких також буде спрямовано на розвиток громад регіону».

Зовсім скоро законодавство зобов’яже узгоджувати всі стратегії місцевого розвитку з регіональними та державними стратегіями, тому залучення представників регіональної влади є вкрай важливим для комплексного планування розвитку регіону.

Стратегія розвитку громади має стати документом, який розуміють та підтримують мешканці громади. Саме тому, для кожної громади-партнера буде розроблено індивідуальний план підтримки, який базуватиметься на результатах аналізу спроможності та стане дорожньою картою для реалізації партнерства Проєкту та громад.

Проєкт «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») сприяє Уряду України у просуванні та здійсненні реформи децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]