Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Стартував проект "Електронний Миргород"
2016-02-02

Наблизити електронні послуги миргородцям, розробити і удосконалити існуючу систему електронного урядування у Миргороді запропонувала громадська організація «Технології проти корупції». У залі засідань міської ради відбулася презентація  проекту "Електронний Миргород" та офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між Миргородською міською радою та громадською організацією «Технології проти корупції» щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у м. Миргород.

Як зауважив міський голова Сергій Соломаха,  електронний документообіг - завтрашній день. Проект "Електронний Миргород" покликаний створити умови для досягнення європейських стандартів якості послуг, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Одну з таких  послугу з оформлення субсидій було запроваджено в управлінні праці та соціального захисту населення. От тільки мешканці не активно її використовують. Тому завданням чергового проекту, серед іншого, буде  також інформаційна кампанія щодо електронного урядування в Миргороді.

Як працюватиме ця ініціатива розповів координатор проекту iGov у Миргороді Олександр Слємзін. Він зазначив, що ініціативна група вивчила найзатребуваніші види послуг у місті. До них, зокрема, відноситься оформлення грошової допомоги при народженні дитини та видача копій рішень виконавчого комітету. Тож ці види послуг планують підключити до  електронної системи iGov першочергово. На першому етапі упровадження проекту для керівників та фахівців управлінь і відділів автори ініціативи проведуть навчання та надаватимуть юридичну допомогу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]