Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спортивні досягнення легкоатлетів
2024-02-19

Вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ Миргорода гідно виступили на чемпіонаті Полтавської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат, що  відбувся 17 лютого у м. Гребінка. За нагороди змагалися  майже 300 юних легкоатлетів  з пʼяти областей. Миргородські  вихованці гідно представили нашу громаду на цих змаганнях.

Призерами у своїх вікових категоріях стали: 1м.-Софія Шевченко (60м. та стрибки у довжину) та приз глядацьких симпатій за кращий результат. 1м.- Варвара Володько ( 60м. та потрійний стрибок); 1м. - Артем Федоренко (60м. та штовхання ядра); 2м.- Мирослава Миколаєнко (60м. та штовхання ядра); 2м.- Іван Степанець(60м. та штовхання ядра); 2м.- Олександр Ушкварок  60м. та стрибки у висоту). Вітаємо спортсменів та тренера Віталія Бондара! Бажаємо і надалі гідно представляти нашу громаду на спортивних змаганнях!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]