Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Співпраця влади і бізнесу: миргородські і новоград-волинські підприємці діляться досвідом
2021-10-08

Миргород з ознайомчим візитом відвідала делегація з Новоград-Волинської територіальної громади. Представники нашого міста-побратима знайомилися з місцевим підприємництвом, обговорювали програми по розвитку бізнесу в громадах, ділилися досвідом.  Захід організовано у рамках проєкту GIZ “Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії Ковід-19”.

Під час зустрічі з делегатами міський голова Сергій Соломаха наголосив на тому, що Миргород завжди готовий ділитися власним досвідом, а також  вчитися та переймати  гарні практики, які є у міст-партнерів. 

Знайомство з містом гості почали у краєзнавчому музеї, де співробітники закладу розповіли про минуле і сьогодення Миргорода та міської громади, про видатних діячів та  сучасні методи роботи музейників. Після екскурсії гості передали до фондів музею подарунки від Новоград-Волинської громади. Продовжила розмову заступник міського голови Наталія Молочко. Наталія Володимирівна розповіла про основні напрямки  співпраці влади і громади, про програми підтримки та проєктну діяльність за участю представників бізнесу.  Потім делегати відвідали асфальтобетонний завод, побачили  велоконцепцію громади в дії, ознайомилися з діяльністю ремісничого коворкінгу та побували на майстер-класі по виготовленню кераміки.  Другий день почався з ранкової кави у Центрі підтримки бізнесу. Під час спілкування представники влади та бізнесу, обговорюють актуальні питання підприємницької діяльності, розповідають про соціальні  проєкти  та сучасні тенденції для успішного ведення бізнесу. Ознайомилися гості і з роботою низки місцевих підприємств. А ще побували на конефермі у селі Дібрівка та відвідали козину ферму  родини Блонських, що у селі Вовнянка, 

У ході візиту, який  тривав три дні, також відбулися візити на  підприємства малого та середнього бізнесу, до виробників сільськогосподарської продукції, знайомство з роботою освітніх установ, санаторно-курортними закладами.

За словами  заступника Новоград-Волинського міського голови Ірини Гудзь, зустрічі представників влади і бізнесу – це активний діалог, під час якого діляться успішними  практиками, розповідають, як виживають в умовах пандемії. Цікавою темою для обговорення є питання місцевих програм по розвитку та підтримки бізнесу та перспективи їх актуалізації в умовах сьогодення.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]