Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спартакіада трудових колективів триває
2015-03-03

У спортивному залі загальноосвітньої школи №1 пройшли змагання з настільного тенісу в залік міської Спартакіади трудових колективів. Це був вже четвертий вид змагань в якому прийняла участь найбільша кількість команд від десяти колективів фізкультури.

На попередньому етапі змагань команди були поділені на підгрупи де визначався подальший розподіл командних місць. Переможцями своїх груп стали команди які представляли ПрАТ „Миргородкурорт”, міськрайонну прокуратуру та видавництво „Миргород”. Напруженої боротьби у фіналі не вийшло. Досвідчена команда працівників курорту в складі Миколи Юрченка, Анатолія Ярути та Тетяни Таран впевнено перемогла суперників по фіналу і посіли перше місце, другами стали представники прокуратури і третє місце посіла команда видавництва.

Після чотирьох видів програми в командному заліку лідирують представники освіти, другими йдуть представники 3 ТВУЗ і третє місце ділять команди держслужбовців та коледжу.

Наступним видом будуть змагання із стрільби з пневматичної зброї, які пройдуть 7 березня в приміщенні ТСОУ.