Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Соціальна підтримка ВПО
2023-03-03

У Миргороді стартував новий проект "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб». Його впроваджуватимуть спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», який реалізується за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Про це повідомив регіональний координатор БФ "ССД" у Полтавській області Роман Широких під час зустрічі з міським головою Сергієм Соломахою, його заступницею Наталією Молочко та начальником управління соціального захисту Анатолієм Чорнобаєм.

У ході зустрічі було обговорено заходи, спрямовані на соціальний захист та підтримку ВПО. Проектом передбачено надання матеріально-технічної допомоги інституціям соціального захисту; підтримка громад в оновленні соціальних паспортів; посилення, надання консультативно-методичної підтримки працівникам системи соціального захисту населення; надання консультаційної та інформаційної підтримки ВПО; сприяння реєстрації ВПО.
 
"Для нашої громади цей проект - актуальний і важливий. Адже з початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну, більше 10 тисяч ВПО поселилися на території Миргородської громади. Реалізація запланованих проектних заходів  спільно з управлінням соціального захисту, зокрема, і оновлення соціального паспорту, упорядкує цей напрямок роботи", - зазначає міський голова Сергій Соломаха.
 
ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]