Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Соціальна підтримка ВПО
2023-03-03

У Миргороді стартував новий проект "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб». Його впроваджуватимуть спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», який реалізується за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Про це повідомив регіональний координатор БФ "ССД" у Полтавській області Роман Широких під час зустрічі з міським головою Сергієм Соломахою, його заступницею Наталією Молочко та начальником управління соціального захисту Анатолієм Чорнобаєм.

У ході зустрічі було обговорено заходи, спрямовані на соціальний захист та підтримку ВПО. Проектом передбачено надання матеріально-технічної допомоги інституціям соціального захисту; підтримка громад в оновленні соціальних паспортів; посилення, надання консультативно-методичної підтримки працівникам системи соціального захисту населення; надання консультаційної та інформаційної підтримки ВПО; сприяння реєстрації ВПО.
 
"Для нашої громади цей проект - актуальний і важливий. Адже з початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну, більше 10 тисяч ВПО поселилися на території Миргородської громади. Реалізація запланованих проектних заходів  спільно з управлінням соціального захисту, зокрема, і оновлення соціального паспорту, упорядкує цей напрямок роботи", - зазначає міський голова Сергій Соломаха.
 
ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]