Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Соборність рідної землі - основа нації й держави
2020-01-21

Далекі події 22 січня 1919 року, коли на Софійському майдані Києва було урочисто оголошено про об’єднання Західно-Української Народної Республіки з Українською Народною Республікою, наближає до нас, сучасників, добірка літератури, що висвітлює цей доленосний період життя країни, її тернистий шлях до побудови незалежної держави.

Як цеглинки величної будівлі України соборної постають у пам’яті люди й події: революційний буревій 1917 – 1921 рр.; подвиг героїв, полеглих під Крутами; доля Степана Бандери; політичний каталізатор становлення незалежної України на початку 1990-х років В’ячеслав Чорновіл… Всі вони – на сторінках книжок і на сторінках життя, що й далі стрімко плине через небезпечні пороги історії, адже українська війна за правду й свободу триває досі.

А результат цієї війни значною мірою залежить від того, наскільки добре ми засвоїмо уроки минувшини. «Вивчаймо власну історію й цінуймо єдність рідної землі!»

Фотодокументальна книжкова виставка «Соборність рідної землі - основа нації й держави» діє в читальній залі Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі з 20 січня, щодня, крім п'ятниці з 9-00 до 17-00.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 27 вересня 2023 року

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
     
Увага! Змінено дату проведення виконкому!

 Заплановане на 28 вересня 2023 року засідання виконавчого комітету перенесено на 02  жовтня . Початок о 10.00.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net