Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Слава героям Миргорода!
2016-04-28

У Миргороді відбувся урочистий захід «Слава героям Миргорода».  Його організували БО "Український фонд розвитку спільнот" за підтримки Миргородської міської ради, ГО «Майдан Білоцерківщини» та Всеукраїнського фронту визвольної боротьби.

На захід запросили воїнів, які захищали територіальну цілісність України з початку проведення антитерористичної операції та демобілізованих бійців, щоб вручити громадські відзнаки "Хрест доблесті за участь у визвольній боротьбі". Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про героїв, які віддали життя за незалежність України. Поіменно згадали патріотів Миргорода та передали їхнім рідним  відзнаки.

Слова вдячності учасникам АТО висловив заступник міського голови, депутат Полтавської обласної ради Костянтин Кірпосенко, голова БО "Український фонд розвитку спільнот" Ірина Сенчалова,  голова Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій"  Сергій Бакало, начальник Миргородського об'єднаного військкомату Петро Довгаль, волонтери Миргорода, представник фонду "Спілки матерів загиблих в АТО"  Ольга Бурова.

Після урочистої церемонії нагородження відбувся концерт за участю місцевих артистів.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]