Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Шляхи підвищення інвестиційної привабливості громад
2020-09-17

Сьогодні, 17 вересня, Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України в рамках проєкту #ПУЛЬС вперше з початку карантину проводить виїзний практикум у місті Глобине із застосування законодавства на тему: "Шляхи підвищення інвестиційної привабливості. Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проєктів".

Відкриваючи практикум, виконавчий директор Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України Галина Безносик наголосила на важливості теми, особливо в умовах карантину, а також на заходах безпеки.

До слова, захід триває в будинку культури, учасники - голови громад-членів Полтавського РВ АМУ дотримуються соціальної дистанції.

Сергій Соломаха, голова Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України, Миргородський міський голова зазначив:
  - Радий вітати колег на сьогоднішньому практикуму. Вперше за час карантину ми маємо можливість, завдяки проєкту #ПУЛЬС та Асоціації міст України, зібратися в такому складі, обмінятися досвідом та дізнатися більше про життя Глобинської громади в нинішній непростий час.

Також у планах - відвідування об'єктів Глобинської міської громади, а також оглядова еускурсія міста та основних промислових підприємств.
 
   

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]