Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Школа як осередок становлення громадянина-патріота України
2015-12-11

Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо. Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві. На цьому питанні була зосереджена увага учасників постійно діючого семінару заступників директора з навчальної та виховної роботи НЗ міста, проведеного 9 грудня на базі НВК «Гелікон».

Під час роботи семінару говорили про системну роботу з національно-патріотичного виховання, яка передбачає забезпечення гармонійного співвідношення різних напрямів, засобів, методів виховання дітей у процесі навчання і позакласної діяльності; були надані конкретні рекомендації щодо організації роботи з національно-патріотичного виховання у навчальному процесі.

Методисти методичного кабінету відділу освіти зупинилися на проведених і запланованих ними заходах, які мають на меті допомогти і учням, і педагогам сформувати етнічну та національну самосвідомість, любов до рідної землі, держави, родини, народу, визнання духовної єдності населення всіх регіонів України, спільності культурної спадщини та майбутнього. Це організоване для педагогів навчання–семінари, конференції, «круглі столі», педагогічні читання, інструктивно-методичні наради; заходи для учнів – різноманітні патріотичні акції, конкурси, Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») та ін.

І.А. Карач, директор НВК «Гелікон», ознайомила присутніх із виховною системою «Проектуємо особистість разом», за якою працює навчальний заклад. Серед 8 напрямків цієї системи два можна розглядати як основу національно-патріотичного виховання в НВК – це «Формування у вихованців активної громадянської позиції й почуття патріотизму» та «Формування морально – етичних цінностей і культури спілкування». Більш детально на заходах національно-патріотичного спрямування, які проводяться в закладі, зупинилася заступник директора з навчально-виховної роботи Л.А. Кошельнікова.

Учасники семінару переглянули уроки художньої культури в 9 класі «Візуальні мистецтва. Скульптура. Український Мікеланджело» (учитель Остапенко Л.І.) та історії в 5 класі «Коли і як виникла сучасна Українська держава» (учитель Полтавська Д.А.). Також приємним сюрпризом для всіх присутніх стало свято «Андріївські вечорниці», подароване вихованцями гуртків НВК «Гелікон» (керівники гуртків Матвієнко О. В., Гвоздіковська Я. М.,Лежньова С.В.).

Методичні рекомендації, отримані на семінарі заступниками директора з навчальної та виховної роботи, допоможуть в організації національно-патріотичного виховання в навчальному закладі як невід’ємної складової гармонійного розвитку особистості.

 

І.В. Шевченко, методист методичного кабінету відділу освіти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]