Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Шановні мешканці Миргородської міської територіальної громади!
2022-06-06

Інспекція з благоустрою вкотре звертається до Вас з проханням не створювати стихійних звалищ, не виносити обрізане гілля з дерев, будівельні матеріали, листя та залишки рослинності на узбіччя доріг та в інші місця загального користування.

Щоб вирішити дані питання Вам необхідно самостійно вивезти сміття на міське звалище, прийом якого відбувається безкоштовно, або звернутися в КП «Спецкомунтранс» за телефоном 4-42-92. Звертаємо вашу увагу, що створення стихійних звалищ являється порушенням Правил благоустрою, за яке передбачено адміністративна відповідальність у розмірі 340-1360 грн.

Окрім того, Інспекція з благоустрою відділу житлово-комунального господарства Миргородської ради нагадує про необхідність косіння бур’яну, амброзії та трави заввишки більше 10 см. на прилеглих та закріплених територіях.

Будьмо порядними та свідомими жителями нашої великої громади! Створюймо собі належні умови для проживання та відпочинку!

 

З повагою інспекція з благоустрою

ВЖКГ Миргородської міської ради.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net