Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Шановні мешканці Миргородської міської територіальної громади!
2022-06-06

Інспекція з благоустрою вкотре звертається до Вас з проханням не створювати стихійних звалищ, не виносити обрізане гілля з дерев, будівельні матеріали, листя та залишки рослинності на узбіччя доріг та в інші місця загального користування.

Щоб вирішити дані питання Вам необхідно самостійно вивезти сміття на міське звалище, прийом якого відбувається безкоштовно, або звернутися в КП «Спецкомунтранс» за телефоном 4-42-92. Звертаємо вашу увагу, що створення стихійних звалищ являється порушенням Правил благоустрою, за яке передбачено адміністративна відповідальність у розмірі 340-1360 грн.

Окрім того, Інспекція з благоустрою відділу житлово-комунального господарства Миргородської ради нагадує про необхідність косіння бур’яну, амброзії та трави заввишки більше 10 см. на прилеглих та закріплених територіях.

Будьмо порядними та свідомими жителями нашої великої громади! Створюймо собі належні умови для проживання та відпочинку!

 

З повагою інспекція з благоустрою

ВЖКГ Миргородської міської ради.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]