Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Сезон поливу: роз’яснення
2023-05-19

Із 19 квітня діють нові правила користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах України. Тож споживачі, які приєднані або мають намір приєднатися до системи централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення, зобов'язані встановити вимірювальну техніку - лічильник.  У відділу з контролю водокористування та водовідведення комунального підприємства "Миргородводоканал"  наголошують, що на нові правила особливу увагу мають звернути громадяни, які планують влітку займатися поливом квітів, газонів чи розсади.

Відповідно до п. 1 розділу 5 Правил споживачі, які приєднані або мають намір приєднатися до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення, зобов’язані забезпечити наявність у них засобів вимірювальної техніки – ЛІЧИЛЬНИК.

Виявлення поливу присадибної ділянки без вузла комерційного обліку буде вважатися самовільним приєднанням та/або самовільним користуванням (п.4, розділу IV Правил). У такому випадку нарахування плати за послуги будемо здійснювати за пропускною спроможністю водопровідного вводу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]