Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Семінар для внутрішньо переміщених осіб «Знай свої права»
2017-03-01

Благодійною організацією «Світло надії» спільно з центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Миргородської міської ради в рамках проекту, спрямованого на забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області, який реалізується за підтримки посольства США в Україні, було проведено семінар на тему «Знай свої права»,  в якому взяли участь 20 внутрішньо переміщених осіб з Миргорода.

На початку заходу Володимир Кір’ян  (директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді) ознайомив учасників із сучасними тенденціями в сфері прав та можливостей ВПО в м. Миргород, а також наголосив на важливості просвітницьких заходів та проектів, спрямованих на підвищення юридичної грамотності населення.

Керівник Миргородського бюро правової допомоги Людмила Горобець ознайомила внутрішньо переміщених осіб з можливостями отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в м. Миргород.

За словами юриста БО «Світло надії» Вікторії Зосим,  протягом чотирьох місяців, впродовж яких даний проект реалізується в нашому місті, було виокремлено декілька блоків найбільш актуальних та розповсюджених проблем в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Саме ці питання лягли в основу програми семінару «Знай свої права», тому інформація, котру отримали учасники, корисна для всіх без винятку.

Впродовж всього семінару з внутрішньо переміщеними особами працювали досвідчені тренери-юристи: Клименко Ігор Володимирович - начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та Пирлик Юлія Михайлівна -  начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги  та роботи з адвокатами Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Програма семінару включала розгляд діючого законодавства в сфері майнових прав ВПО (купівля/продаж майна), соціального захисту ВПО (призначення/поновлення виплат, нарахування пенсій, оформлення субсидій на орендоване житло), сімейних відносин (підтвердження фактів народження /смерті в зоні АТО, оформлення розлучення, виплати аліментів). Тренери також ознайомили учасників з особливостями процедури отримання безоплатної правової допомоги (безкоштовних юридичних консультацій, адвокатського захисту) та захисту прав ВПО в судовому порядку.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію за адресою: м. Миргород,  вул. Сорочинська, 14-а, каб. 203

Контактний телефон: 099-544-51-36

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]