Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Щодо підготовки до опалювального сезону
2022-05-18

Питання про підготовку до опалювального сезону обговорили на розширеній нараді, яку провів міський голова Сергій Соломаха за участю профільних заступників та керівників структурних підрозділів. Під час засідання керівники теплопостачальних організацій деталізували плани ремонтних робіт та озвучили розрахунки на відповідні потреби. Також було зроблено акцент на заборгованості споживачами за спожите тепло. 

За словами керівника КП "Миргородтеплоенерго" споживацька заборгованість призвела до зростання боргу перед газопостачальною організацією. Тому вкотре лунало звернення до споживачів про необхідність проведення оплати за отримані послуги: підприємству критичної інфраструктури необхідні кошти для подальшого функціонування, розрахунку за отриманий газ та початку опалювального сезону.

Окремо було розглянуто подальше функціонування котелень, які працюють  на альтернативному паливі, та в попередньому сезоні забезпечували теплом заклади охорони здоров'я та будинок по вулиці Ігнатенка,6.

Інші питання наради стосувалися подальшої реалізації проєктів та виконання ремонтних робіт, передбачених інвестиційними програмами.

За підсумками наради міський голова дав відповідні доручення та терміни на розробку конкретних кроків і механізмів співдії для забезпечення належного проходження цьогорічного опалювального сезону та завершення проєктів у галузі теплоенергетики.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]