Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Щодо оплати комунальних послуг
2022-03-18

Нині непрості часи для кожного. Через все ще триваючі воєнні дії багато українців стали біженцями й втратили роботу. Та ще більше людей, як і у нашому Миргороді, залишаються у своїх помешканнях чи на робочих місцях. У Миргородській громаді органи місцевого самоврядування та комунальна галузь працюють у штатному режимі. 

Працівники комунальних служб добросовісно виконують свою повсякденну роботу: у квартири й будинки миргородців своєчасно подається тепло, вода, газ, електрика та вивозиться сміття. Незважаючи на складну й напружену ситуацію, комунальні служби міста продовжують  виконувати свої функції у звичному режимі. Але для того, щоб ця галузь і надалі змогла належно функціонувати, жителям  потрібно оплачувати послуги. Адже від цього ще напряму залежить і зарплата працівників комунальних підприємств.  

Офіційно на час воєнного стану українці звільняються від усіх санкцій за борги щодо комуналки. Але, щоб не розбалансувати комунальну сферу,  у тому числі і Миргородської громади, за комуналку платити треба за можливості.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]