Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Щоденна інформація про епідситуацію на COVID-19 в Миргороді станом на 25.05.2020р
2020-05-25

Станом на 25.05.20 р. в Миргороді не зареєстровано жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19. З початку реєстрації випадків коронавірусної хвороби в місті  зафіксовано 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Станом на 25 травня всі особи з підтвердженим діагнозом коронавірусна хвороба одужали. 

На обліку підозрілих випадків  на COVID-19 –  0.

Загальна кількість самоізольованих осіб – 4.

Знято з обліку самоізоляції – 194 осіб.

В КНП « Миргородська ЦРЛ» в наявності  307 експрес- тестів  для виявлення наявності антитіл в крові  хворого з підозрою на  COVID-19, інформує Миргородський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
     
Увага

До відома орендарів земельних ділянок комунальної власності

     
     
Діалог влади та бізнесу

30 січня о 10:00 відбудеться чергова зустріч у межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу». Її проведуть в онлайн-форматі.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]