Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Самаритяни - переселенцям
2016-03-25

Населення, що переміщується з тимчасово окупованих територій України та місць проведення антитерористичної операції, знаходить собі притулок в різних куточках України, де люди не знають, що таке війна. Місто Миргород приваблює кожного своєю доброзичливою атмосферою. Більше двох тисяч вимушено переміщених осіб теж знайшли своє місце в місті Миргороді для реалізації нагальних життєвих потреб.

Завдяки плідній співпраці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради з багатьма міжнародними громадськими та благодійними організаціями підтримується належний рівень існування  вимушено переміщених осіб пільгових категорій, які на даний час проживають у місті. У рамках Проекту UKR1602, організованого Міністерством зовнішніх справ ФРН у контакті з Посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини, за участі Спілки Самаритян України та Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» в березні 2016 року підтримано 145 вимушено переміщених осіб, які отримали відповідну допомогу. Фахівцями єдиного центру по роботі з вимушено переміщеними особами який працює в нашому місті в рамках проекту ПР ООН та громадського об’єднання "Миргород – допомога" проведено ґрунтовний аналіз бази даних переселенців та визначено найбільш незахищених які і отримали вищевказану допомогу. Видачу допомоги здійснено фахівцями єдиного центру по роботі з вимушено переміщеними особами та громадського об’єднання "Миргород – допомога" в максимально короткий термін. Люди вдячні, що їх не залишили у скрутному становищі, даруючи надію, дочекатися миру у рідних домівках.  Сподіваємось, що такий очікуваний мир у нашій країні вже найближчим часом стане  реальністю.

Центр по роботі з вимушено переміщеними особами та громадське об’єднання "Миргород – допомога" висловлюють подяку голові Полтавської обласної організації "Спілка самаритян" Бєлову Вячеславу Михайловичу.

Валентина Донцова, керівник єдиного центру по роботі з вимушено переміщеними особами,

Олена Трапікас, секретар громадського об’єднання "Миргород – допомога"

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]