Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Рубрика "Пам’ятаємо Героїв": дружина полеглого Захисника отримала державну нагороду
2022-07-25

25 липня у Миргородському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулася передача державної відзнаки дружині полеглого жителя Миргородської громади. Орден «За мужність» III ступеня, яким посмертно нагородили старшого сержанта Володимира Шульгіна, відповідно до Указу №220/2022 Про відзначення державними нагородами України передали Юлії Григорівні секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій та офіцер відділення призову Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старший лейтенант Богдан Зубченко.

Нагадаємо, що наш земляк Володимир Шульгін у 2015 році брав участь в Антитерористичній операції на сході України. У 2020 році підписав контракт з Миргородським ОВК, а з  лютого 2022 року Володимир Миколайович боронив українську землю від російського окупанта. 10 березня 2022 року, поблизу населеного пункту Мощун, під час виконання бойового завдання російська артилерія атакувала позиції наших бійців. Тоді від ворожих куль обірвалося не одне молоде життя. Затихло серце славного воїна, патріота, люблячого чоловіка, вірного товариша, миргородського воїна…

Розділяємо біль рідних від непоправної втрати. Миргородська земля пам’ятатиме ім’я Героя, який, не шкодуючи життя, прикривав собою мирних українців, які хочуть вільно жити на своїй землі! Вічна пам’ять і слава Герою Володимиру Шульгіну!

 СМЕРТЬ РАШИСТАМ! НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]