Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розширено коло осіб, які можуть отримати довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
2022-03-25

Постановою Кабінету Міністрів України № 269 від 13.03.2022ррозширено коло осіб, які можуть отримати довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. На отримання довідки мають право особи, які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”  перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204 “Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми “єПідтримка”.

Дніпропетровська область

Донецька область

Житомирська область

Запорізька область

Київська область

м. Київ

Луганська область

Миколаївська область

Одеська область

Сумська область

Харківська область

Херсонська область

Чернігівська область

Внутрішньо переміщені особи звертаються до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП - вул. Гоголя, 92) або управління соціального захисту населення міської ради (УСЗН - вул. Гоголя, 92).

У разі звернення до ЦНАП, адміністратори ЦНАП приймають рішення про видачу довідки внутрішньо переміщеній особі і реєструють заяву з формуванням електронної справи для включення інформації про внутрішньо переміщену особу до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Також передбачено, що електронна форма довідки може формуватися засобами Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб та Порталу Дія.

У разі звернення  до УСЗН, спеціалісти управління приймають заяви та видають довідки внутрішньо переміщеним особам, які в період воєнного стану перемістились з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії, вносять інформацію про внутрішньо переміщених осіб до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо перемішених осіб.

Порядок видачі довідки та перелік необхідних документів визначений пунктами 2,3,4 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття па облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  № 509.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]