Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розпочинається прийом заявок на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року-2020"
2020-11-25

Шановні миргородці!

Розпочинається прийом заявок на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року-2020".

З метою популяризації здобутків мешканців міста Миргорода у різних сферах суспільного життя, стимулювання творчої активності та заохочення представників різних професій, що отримали широке громадське визнання, виконавчий комітет Миргородської міської ради пропонує підприємствам, організаціям, установам та зацікавленим членам територіальної громади міста подавати пропозиції щодо претендентів на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року - 2020" за наступними номінаціями:

  1. ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ (визначається серед працівників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, чиї трудові досягнення та професійні здібності гідні наслідування). У 2020 році перевага у цій номінації надаватиметься працівникам медичної сфери.
  1. ЛІДЕР БІЗНЕСУ

(визначається серед підприємств і підприємців міста, які зуміли найкраще організувати свою справу, сприяли відкриттю нових робочих місць).

  1. УЧЕНЬ РОКУ (визначається серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які протягом року досягли особливих успіхів у навчанні).
  1. СПОРТИВНА ПОДІЯ РОКУ (визначається серед спортсменів, тренерів, професіоналів та аматорів спортивної сфери життя міста).
  1. ДОСЯГНЕННЯ РОКУ (визначається краще досягнення у будь-якій галузі чи сфері життя, яке сягнуло за межі міста, піднесло славу рідного міста і миргородців).
  1. АКТИВНА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ (визначається серед миргородців, які за покликом серця працюють на благо територіальної громади міста, беруть активну участь у розбудові, благоустрої, культурному житті міста, долучаються до суспільного життя громади).
  1. ПРЕМІЯ ІМЕНI АНТОНА ШЕВЧЕНКА (присуджується відповідно до Положення про літературно-мистецьку премію ім. Антона Шевченка).
  • Пропозиції щодо кандидатів на здобуття звання "Людина року-2020"та премії Антона Дмитровича Шевченка просимо надавати на електронну адресу: [email protected] у організаційний відділ міської ради до 2 грудня 2020 року (каб.№10, тел.5-50-98).

Шановні  миргородці! Наголошуємо, що цього року церемонія нагородження переможців загальноміського відкритого рейтингу популярності "Людина року-2020" відбудеться 24 грудня 2020 року з дотриманням умов карантинних обмежень.

 

Розпорядження Про проведення 21-го загальноміського  відкритого рейтингу популярності "Людина року - 2020".

 

ОРГКОМІТЕТ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]