Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розпочалися капітальні ремонти доріг
2021-03-17

Дорожники ПрАТ "Миргородський агрошляхбуд" розпочали підготовчі роботи за проєктом "Капітальний ремонт ділянки дороги по вулиці Гоголя (від шляхопроводу до перехрестя з вулицею Гурамішвілі). Ця організація торік виграла відповідний тендер (через систему Прозоро), а нині приступила до виконання капітальних видів робіт. Проєктом вартістю понад 7,7 млн.грн. передбачено:  укладення нового асфальту, заміна бортових каменів та будівництво велодоріжок, повідомили у відділі капітального будівництва.

На об'єкті будівництва побував перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин. Він поспілкувався із виконавцями робіт та зазначив, що капітальний ремонт міських доріг починаємо від шляхопроводу. Це  дороговартісний проєкт, але і роботи будуть виконані відповідні. Наразі  дорожники виконують підготовчі роботи. З настанням сприятливих погодних умов буде проведено різні види ремонтів доріг по всій Миргородській громаді.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 20 травня 2024 року

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]