Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розпочалася практична фаза екологічної ініціативи по встановленню мобільної сміттєсортувальної лінії
2021-06-03

Мобільна сміттєсортувальна лінія невдовзі має запрацювати на базі міського комунального підприємства "Спецкомунтранс". На засіданні робочої групи з реалізації проєкту "Придбання мобільної сміттєсортувальної лінії для поліпшення екологічної інфраструктури Миргородської громади" обговорили етапи впровадження екологічної ініціативи. Це проєкт-переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року. Наразі розпочалася практична фаза його втілення.

Вона передбачає придбання сміттєсортувальної лінії для зменшення навантаження на міське сміттєзвалище і продовження терміну експлуатації полігону захоронення твердих побутових відходів, що  сьогодні є особливо актуальним. За словами заступника міського голови Сергія Швайки, цей комплекс дозволятиме відсортовувати 17 видів вторинної сировини для переробки та передбачає створення додаткових робочих місць. Для успішної реалізації усіх заходів, що є складовими проєкту, із обласного бюджету виділено 600 тисяч гривень. Таку ж суму буде дофінансовано і з бюджету Миргородської громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]