Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Роз’яснення по деяким питанням при зверненні осіб для призначення субсидії
2018-10-25

Миргородське об’єднане управління Пенсійного фонду України надає роз’яснення по деяким питанням при зверненні осіб для призначення субсидії. Для підтвердження інформації про належність до категорії застрахованих осіб та інформації про сплачені суми єдиного внеску особа має право отримати довідку за формою ОК-5. 

В разі, якщо особа не була застрахованою особою в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  у періоди січень-червень, можливо укладення договору про добровільну участь, в тому числі із одноразовою сплатою єдиного внеску за попередні періоди. Договір заключається з органом Державної фіскальної служби України.

            В разі звернення особи, яка є застрахованою особою у т.ч. підприємцем, та за яку не сплачено ( яка не сплатила) єдиний внесок або сплачено (сплатила) у розмірі менше мінімального розміру страхового внеску за окремі періоди, вона має право отримати довідку ОК-5 для підтвердження  неврахування відповідних періодів до страхового стажу та сплатити борги зі сплати єдиного внеску на рахунки відповідного органу Державної фіскальної служби.

            Найманий працівник має право вимагати від страхувальника сплати страхових внесків, у тому числі в судовому порядку (пункт 3 частини першої статті 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”)

            Також існує можливість отримання інформації про сплату єдиного внеску дистанційно: через веб-портал Пенсійного фонду, шляхом отримання СМС повідомлень. Для реєстрації на веб-порталі потрібно мати електронний ключ або особисто звернутись до управління Пенсійного фонду.

 

Інформаційно-консультативна служба

Миргородського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії и з питань земельних ресурсів

28 листопада 2023  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

29 листопада 2023 року о 08.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 28 листопада 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]