Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розчистка вулиць і провулків міста продовжується
2018-03-02

На розчистці міських вулиць від снігу, який почав падати у середу, працювало 9 одиниць техніки КП "Спецкомунтранс" та 10 машин, залучених на договірних умовах. За два дні негоди у місті випала двомісячна норма опадів - близько 50 см снігу, а перемети сягали до одного метра. Разом з тим, спланована робота керівників комунальних служб забезпечила безперебійну роботу громадського транспорту, на відміну від інших міст та районів, де утворився транспортний колапс. Відрадно, що до прибирання снігу долучається все більше миргородців. Висловлюємо подяку містянам та керівникам підприємств за  організацію роботи по своєчасній розчистці  снігу біля будинків та на прилеглих територіях. І в подальшому  сподіваємося на розуміння та підтримку міської влади  в спільних заходах щодо боротьби з несприятливими погодними умовами.

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, спецтехніка почала працювати у середу надвечір. Першочергово розчищали центральні магістралі та під'їзні шляхи. Це робили по кілька разів, оскільки падали рясні опади. У четвер техніка продовжила працювали на вулицях та тротуарах. На третій день боротьби з снігом спеціалізована техніка задіяна у мікрорайонах та на території внутрішньо будинкових проїздів. Станом на ранок 02 березня, ситуація з розчисткою снігу в Миргороді – задовільна. Розчистка вулиць і провулків міста продовжується.

На суботу 3 березня синоптики знову прогнозують снігопад. Комунальна техніка Миргорода працюватиме у посиленому режимі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]