Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Рейдова перевірка річки Хорол
2016-02-08

Мобільна група Миргородського відділу поліції, спільно з активістами громадської організації «Миргородський рибальський клуб» та журналістами телестудії «Миргород», здійснили рейдову перевірку річкою Хорол. Метою заходу було виявлення браконьєрів, які користуються перепадом кисневого режиму, і здійснюють незаконний вилов риби в нічний час.

«Як правило, свідомі рибалки взимку здійснюють порятунок риби, – говорить старший інспектор Миргородського відділу поліції Володимир Неїжко. – Бензопилами вирізають лунки у кризі, аби забезпечити доступ кисню, а отвори обкладають очеретом. Браконьєри цим користуються: у нічний час «вибивають» рибу острогами, які є забороненими знаряддями вилову».

У результаті проведеного рейду правоохоронці виявили та знищили 5 колючих знарядь браконьєрства – саморобних острог.

 

Шановні громадяни!

Нагадуємо, що за порушення правил рибальства статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 гривень, на посадових осіб – від 170 до 510 гривень.

Якщо незаконне заняття рибним промислом заподіяло істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність за статтею 249 Кримінального кодексу України  штраф 1700 гривень або обмеження волі на строк до 3-х років із конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього здобутого.

Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину, незалежно від її розміру, нараховується розмір завданої шкоди.

Закликаємо взяти участь у збереженні рибних запасів і не здійснювати протиправних дій, а також  своєчасно повідомляти в поліцію про осіб, які займаються браконьєрством.

За інформацією Миргородського відділу поліції

ГУНП в Полтавській області

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]