Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Радісне свято Нового року відбулося для дітей "44 кварталу"
2022-01-03

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі чекають подарунків, веселого настрою, а головне - див.  Радісне свято Нового року відбулося для діток кварталу 44. Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій. У гості до діток завітали казкові персонажі, Дід Мороз і Снігуронька. Разом з дітками вони грали в ігри, водили хороводи.

По закінченню свята Дід Мороз і Снігурка привітали діток солодкими новорічними подарунками від Миргородської міської ради.

Велика подяка відділу культури Миргородської міської ради, артистам  Міського будинку культури за подарований новорічний настрій.

Окремі слова подяки працівникам КП "Спецкомунтранс" (керівник О.Онищенко), КП "Миргородська управляюча компанія( керівник О.  Марченко) за реалізацію мрії дітей "44 кварталу"  - зустрічі Нового року.

 Інспектор Округу №3 Ольга Устименко

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]