Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Призупинено навчання в деяких загальноосвітніх закладах Миргородської громади
2021-09-23

На підставі рішень Державної та Регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про запровадження по всій Україні з 23 вересня «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, міською комісією з питань ТЕБ і НС, засідання якої відбулося 22 вересня, з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 року призупиняється навчальний процес у таких загальноосвітніх закладах Миргородської міської територіальної громади: Біликівській гімназії, Центрі естетичного виховання, Дитячій мистецькій школі ім.А.Коломійця, Дитячо-юнацькій спортивній школі.

Підставою для призупинення навчального процесу у вказаних закладає є невідповідність вимогам по вакцинації працівників освітніх закладів. Станом на 22 вересня у Біликівській гімназії щеплено 62%, у ЦЕВ - 71%, Дитячій мистецькій школі ім. А. Коломійця - 42%,  Дитячо-юнацькій спортивній школі – 45% працівників.

За роз’ясненням МОЗ, якщо в закладі освіти менше 80% працівників, які отримали щеплення протиковідною вакциною, то навчання в ньому має продовжуватися з використанням технологій дистанційного навчання. 

У випадку збільшення відсотка вакцинованих працівників у освітніх закладах, комісія перегляне рішення і дозволить роботу освітніх установ у звичному режимі.

 ПРОТОКОЛ 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

     
     
Відбудеться засідання комісії з питань освіти

01 березня 2024 року о 14.30  відбудеться засідання комісії з  питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових  технологій, регламенту, депутатської етики та діяльності депутатів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 29 лютого 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]