Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Привітання Миргородського міського голови з Днем міста та 78-ю річницею визволення
2021-09-18

Дорогі миргородці! Шановна громадо!

Щиро вітаю всіх із Днем міста та 78-ю річницею визволення нашого краю від нацистських загарбників!

День міста - це день пам’яті тих, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги і шани всім оборонцям і визволителям рідної землі. Із вдячністю згадуємо всіх, хто мужньо боровся з окупантами, розбудовував край та збагачував традиції.

День міста - це ще один привід зізнатися в любові рідному місту, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Нині Миргород живе повноцінним життям. А найбільше багатство міста – це ви, його жителі, – добрі, чесні й працьовиті люди.  Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ міста, зберігається історія та закладається майбутнє.  І ваша праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Приємно тішить те, що Миргород та Миргородська громада рухаються вперед. Звичайно, все відбувається не так швидко, як би нам того хотілося, але щороку ми спостерігаємо якісні зміни в інфраструктурі, медицині, освіті, комунальній сфері, спорті, культурі. Будемо і надалі гуртуватися на шляху розвитку  громади.

Як міський голова, і як житель Миргорода, я роблю і робитиму все можливе для того, щоб і далі покращувати всі аспекти життя громади.

Я хочу побажати кожній родині здоров’я і процвітання,  щастя і добробуту, успіхів і миру на землі! Щиро зичу динамічного розвитку і процвітання місту-курорту та всій Миргородській громаді.

 Із повагою

Миргородський міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

     
     
Відбудеться засідання комісії з питань освіти

01 березня 2024 року о 14.30  відбудеться засідання комісії з  питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових  технологій, регламенту, депутатської етики та діяльності депутатів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 29 лютого 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]