Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Привітали волонтерів
2015-12-04

Миргородських волонтерів привітали з професійним святом. Напередодні Міжнародного Дня волонтера ( 5рудня) місцевих доброчинців запросили на урочисте зібрання. Міський голова Сергій Соломаха та його заступник Костянтин Кірпосенко привітали учасників заходу зі святом. Сергій Соломаха розповів про соціальну допомогу волонтерам та учасникам АТО, адже всі, хто повернувся зі східних рубежів, займаються благодійністю – підтримують побратимів на передовій.

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та підтримку української армії  Сергій Соломаха нагородив волонтерів Почесними Подяками Миргородської міської ради. А за сприяння Центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді і міжнародних громадських організацій волонтери та учасники АТО отримали благодійну допомогу. Керівник відокремленого підрозділу "Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій" Сергій Бакало від імені учасників АТО та волонтерів подякував за підтримку з боку влади та громадських організацій.

За даними Організації Об’єднаних Націй, у світі нараховується майже 140 мільйонів волонтерів. Тривожні події в Україні активізували волонтерський рух і в Миргороді. Миргородські волонтери не люблять розповідати про себе. Їхнє кредо передає висловлювання   Джона Кеннеді  «Не питайся, що твоя країна може зробити для тебе, а що ти можеш зробити для країни?».

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]