Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Прикладне мистецтво для студентів Університету III віку
2021-02-17

Університет III віку – це не просто навчання, це такий собі згуртований клуб за інтересами для літніх людей. На базі Територіального центру соціального обслуговування працюють факультети і гуртки за інтересами для людей поважного віку: група здорового способу життя, гурток співів та факультет прикладного мистецтва. У спілкуванні за приємними заняттями слухачі Університету III віку знаходять однодумців, об’єднуються у групи за інтересами. Так проходить їх цікаве і змістовне дозвілля. 

Кожен з них може обрати щось творче: виготовлення картин із стрічок, вишивка нитками та бісером, в’язання спицями та гачком, витинання, бісероплетіння, квілінг. У будь–якому випадку це приносить і користь, і задоволення. Основна мета факультету – ознайомити студентів із різними видами мистецтва. Такі заняття виховують любов до прекрасного, повагу до культурної спадщини народу, праці людей, бережливе ставлення до творів мистецтва. З особливою гордістю варто відзначити роботи талановитих студентів Університету III віку Раїси Карюк, Наталії Птіциної, Марії Король, Світлани Шевченко.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]