Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Придбано нову техніку для КП "Спецкомунтранс"
2020-12-29

Напередодні нового року автопарк комунального підприємства "Спецкомунтранс" збільшився на одну одиницю спеціалізованої техніки.  3 389 700 гривень -  саме стільки за інформацією з порталу "Прозорро" коштував новенький сміттєвоз. При обранні нового транспорту орієнтувалися на вже випробувану модель, розповідає керівник підприємства Олександр Онищенко. Рішення про його купівлю затвердили депутати попереднього скликання. Тож Олександр Онищенко дякує депутатському корпусу за розуміння потреб комунальної галузі. Придбання нового сміттєвоза за бюджетні кошти продовжить налагоджувати  ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами, згодом сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану на території всієї громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]