Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Проліска-Полтава" продовжує допомагати громаді
2024-02-07

У міській раді відбулася робоча зустріч з представниками  гуманітарної місії  "Проліска" – Полтава, що діє за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Заступник міського голови Сергій Швайка - начальник управління комунальних ресурсів та начальник гуманітарного центру "Проліска" - Полтава Владислав Крят обговорили напрямки подальшої співпраці. Зокрема, йшлося про надання допомоги в облаштуванні укриттів та бомбосховищ громади. 

Говорили про взаємодію в межах надання різнопланової допомоги внутрішньо-переміщеним особам та особам, які постраждали від російської агресії. Також підіймалося питання про допомогу в обладнанні укриттів та бомбосховищ непродовольчими товарами. Оскільки через велику кількість повітряних тривог та високий рівень небезпеки  жителі громади змушені перебувати тривалий час в укриттях, сьогодні детально обговорили  надання допомоги в облаштуванні укриттів в освітніх закладах громади непродовольчими товарами.

Такі зустрічі є досить важливими, адже тільки спільна робота позитивно впливає на швидкість та якість надання допомоги тим, хто її потребує тут і зараз. Миргородська громада страждає від російських атак, є руйнування. Тому допомога громаді від гуманітарних та благодійних організацій є вкрай необхідною та потрібною. Сподіваємося на подальше партнерство та дієву співпрацю! Разом ми вистоїмо та переможемо!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань соціальної політики

4 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства, оборони, цивільного захисту, правопорядку та протидії корупції

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 березня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на  1 березня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]